SesLi Sohbet Sitesi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

play store app store

Yeni Açılan Mobil Sesli Chat Siteleri

Yeni Açılan Mobil Sesli Chat Siteleri

Yeni Açılan Mobil Sesli Chat Siteleri; sesli chat sektöründe neredeyse hergün yeni bir web sitesi açılıyor.
Açılan bu web siteleri arasından bazıları kısa dönemde site açılışı öncesinde kapsamlı araştırma ve yönetim kadrosu belirleme, deneyimli kadro, profesyonel seo optimizasyonu, reklam çalışmaları ve user çalışmaları gibi çalışmalarla sektörde kendilerine yer edinerek kullanıcı potansiyeli ve online sayılarını arttırmaktadırlar.
Bu açılan yeni sesli Mobil chat siteleri içerisinden bazıları ise kısa dönemde deneyim eksikliği, saldırı, önüne gelenegörev yazma ve oda kiraları ödemesi ve teknik bilgi eksikliklerinden dolayı belirli bir zaman sonra ortadan kaybolmaktadırlar.
İlk gurupta bahsettiğimiz sesli siteler içerisinden bazıları büyüme aşamalarını tamamlayıp sektörü temsil eden siteler arasına girmişlerdir.
İkinci gruptaki web siteleri içinse söylenecek çok şey var esasında.
Bir anlık sinir, heves, kıskançlık gibi nedenlerden dolayı açılan bu siteler sektöre telafisi zor büyük hasarlar vermekte.
Çünki bu siteler kendi sektöründe bulunan diğer sesli Mobil chat sitelerine saldırı, reklam, user çalma, görevli çalma ve blog atma gibi zararlar verdikleri için kendi bulundukları sektörü baltalamaktadırlar.

Ayrıca site içerisindeki canlı muzik, türkce play, yarışma eğlence ve izdivaç odası gibi popüleritesi yüksek Mobil sesli chat odaları organizasyonları yeterli olmadığı için kullanıcıladrı tutmakta zorluk çekmektedirler.
Ayrıca açılan bu tür sitelerin başlangıçtaki açılış nedenleri global anlamda kullanıcılara hitap etmek, sektörü temsil eden siteler arasında olmak ve Google seo optmizasyonu yapabilecek teknik bilgiye sahip olmamaktan ile finansal sorunlar yüzünden kısa sürede ortadan kaybolmaktadırlar.
Biz www.DuykaL.Com ailesi iyi niyetli, dürüst ve emek verek tüm site sahibi kardeşlerimiz ile yeni açılan sitelere başarılar diliyor, en kısa zamanda hedefledikleri noktaya ulaşmalarını temenni ediyoruz.

admin 15 okunma
1 Yorumlar
Mobil Sesli Yazılı Sohbet Siteleri - DUYKAL,Görüntülü Mobil chat,Kameralı mobil sohbet,Mobilchat

[…] ve birbirleriyle yarışmaktadırlar. Yazılı ve sesli olmak üzere iki ana başlıkta toplanan sesli Mobil yazılı sohbet siteleri kullanıcılarının bir bölümü yazılı sohbet‘i tercih ederken bir bölümüde sesli […]

Cevap bırakın

alt dalga