SesLi Sohbet Sitesi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

play store app store

Mobil Sesli Yazılı Sohbet Siteleri

Mobil Sesli Yazılı Sohbet Siteleri

Mobil Sesli Yazılı Sohbet Siteleri; kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak yazılı, kameralı ve sesli olarak iletişim imkanı sunan sitelerdir.
Sanal ortamda birçok kullanıcı zamanın büyük bölümünü sohbet sitelerinde, sesli, kameralı ve yazılı sohbet ederek geçiriyor.
Öyleki insanlar günün stresini atabilmek, yeni insanlarla tanışabilmek, yarışma ve oyun gibi etkinliklerle bilgi edinmek/eğlenmek ve bay bayan partner edinebilmek gibi farklı nedenlerden dolayı giriş yapılan siteler kullanıcılarına eniyi hizmeti sunmak için sürekli kendilerini geliştirmekte ve birbirleriyle yarışmaktadırlar.
Yazılı ve sesli olmak üzere iki ana başlıkta toplanan sesli Mobil yazılı sohbet siteleri kullanıcılarının bir bölümü yazılı sohbet‘i tercih ederken bir bölümüde sesli sohbet‘i tercih etmektedir. Bu iki farklı sohbet platformunu tercih eden kullanıcıların kendilerine göre nedenleri vardır.
Sesliler ile yazılı siteler arasında ciddi oranda farklılıklar olmakla beraber yazılı sohbete giren kullanıcıların büyük bölümü sesli Mobil sohbet sitelerinden haberdar dahi değildir. Kaldıki bu kullanıcılar seslisohbet hizmeti veren sitelerden haberdar olsalar birdaha yazılı Mobil sohbet sitelerine tekrar gireceklerini düşünmüyoruz.
Bu düşünceminiz nedeni ise sesli Mobil sohbet siteleri‘nin kullanıcılarına sohbetin her şeklini sunması.
Bir seslisohbet sitesine giriş yapan ziyaretci odalar içerisindeki tüm kullanıcılarla tamamen ücretsiz sesli, kameralı ve yazılı sohbet edebiliyor. Sohbetin hertürlü şekli kullanıcıların isteğine sunulmuş durumda. sesli sohbet siteleride bu özelliklerinden dolayı gün geçtikçe kullanıcı potansiyelini adrttırmaya devam etmektedir.
Oysaki yazılı Mobil sohbet siteleri kullanıcılarına sadece yazışarak sohbet imkanı sunar. Odalar içerisindeki kullanıcıların bay ve bayan olduklarını sadece rumuz isimlerine bakarak bilebilirsiniz. Yani herhangi bir bay yada bayan kullanıcı karşı cinsin kullandığı bir rumuzla sohbet‘e bağlanırsa onun kimliğini belirlemeniz neredeyse imkansızdır.
Fakat yukarda bahsettiğimiz gibi kullanıcılarına hertürlü iletişim şekli sunan sesli Mobil kameralı sohbet sitelerinde bu durum çok farklıdır. Bir kullanıcının bay yada bayan olduğunu anlayabilmek için sadece rumuzuna bakarak bilmek gibi bir kısıtlama olmayıp alternatifler vardır. Örneğin rumuzunu yazıp girerken seçtiği bay yada bayan ikonu ( bu seçenektede aldatıcı olunulabilir), kesin sonuç olarak mikrofon alması yada kamera açması o kullanıcının bay veya bayan olduğunu kesin olarak kanıtlar.
Sizlere küfürden cinsel içerikten ve finsanları küçük düşürücü alaykar davranışlardan uzak seviyeli bir aile ortamı sunan DuykaL.Com‘un sesli sohbet odalarında tüm kullanıcılarla aynı anda sesli ve kameralı sohbet ederek eğlencenin tadına varabilirsiniz.
Sevgi ve saygı içerisinde hoş sohbetler diliyorum.

admin 20 okunma
Cevap bırakın

alt dalga